fbpx

Самостійне заповнення документів та формування рахунків по акції «Газовий запас»

Повідомляємо, що споживачі мають можливість самостійного заповнення документів та формування рахунків в особистому кабінеті на сайті ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧННЯ», або звернутися до найближчих дільниць Товариства для оформлення документів операторами. При оформленні документів споживач має надати оператору копії паспорту та ідентифікаційного номеру платника податків (ІПН).

З адресами розташування дільниць Товариства ви може ознайомитися у розділі Інформація для споживачів «Інформація щодо центрів обслуговування споживачів».

У разі самостійного формування документів споживач має особисто надати такі документи (підписана заява, додаткова угода, копії паспорта та ІПН, копії квитанції про оплату) на будь-яку дільницю Товариства.

Звертаємо УВАГУ, що поточний рахунок Товариства для сплати “Газового депозиту” унікальний, ЗАРАХУНОК кубічних метрів по акції будет здійснюватися тільки при наявності сплати на реквізити надані в додатковій угоді!

Авторизація
*
*
Генерація паролю

Акція «Газовий запас» для споживачів м. Одеси та Одеської області

Сформуйте пакет документів самостійно по акціїї «Газовий запас»

Автоматичне формування документів за посиланням!

Звертаємо УВАГУ, що поточний рахунок Товариства для сплати "Газового депозиту" унікальний, ЗАРАХУНОК кубічних метрів по акції будет здійснюватися тільки при наявності сплати на реквізити надані в додатковій угоді!

Avatar

Шановні споживачі, нагадуємо про можливість сплати за послуги газопостачання без черг та відвідувань відділень Банку, а саме за допомогою будь якої пластикової карти Visa/Mastercard!

Для сплати перейдіть в розділ «Оплата послуг»!