ДЛЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ «ГАЗОВИЙ ЗАПАС»

31 березня 2020 року закінчилася акція «Газовий запас», за умовами якої, побутові споживачі м. Одеси та Одеської області могли придбати природний газ на весь зимовий період з 01 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року.

Для осіб, які скористалися даною акцією, нагадуємо, що у разі наявності залишку невикористаного, але оплаченого,обсягу  природного газу, станом на 31 березня 2020 року, Постачальник на письмову вимогу Споживача, повертає залишок коштів на рахунок  останнього.

Строк подання письмової заяви про повернення залишку коштів встановлено з 01 по 30 квітня 2020 року.

У зв’язку з введенням Кабінетом Міністрів України обмежувальних  заходів, та позицією ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» щодо дотримання як Споживачами, так і Постачальником карантинних заходів, нами продовжено строк подання заяв про повернення залишку коштів до 31 травня 2020 року.

Споживачі, які мають на особових рахунках переплати за спожитий природний газ в межах акції «Газовий запас», можуть звернутися до ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» за допомогую форми звернення за посилання!

Акцентуємо УВАГУ звернення відбувається у 2 кроки:

  1. Необхідно сформувати ЗАЯВКУ шляхом автоматочного формування;
  2. Роздрукувати, підписати ЗАЯВКУ та направити фото або скановану копію за формою(необхідні  документи для відправки приведені нижче):
  • Заяву;
  • довідку про відкриття поточного рахунку в форматі IBAN, на який ви бажаєте щоб було здійснено перерахування (довідку можна замовити у Вашому обслуговуючому банку). Звертаємо увагу, що банківський рахунок має належати безпосередньо заявникові.

Після отримання Вашої заяви представник ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» зв’яжеться з Вами для перевірки стану особового рахунку та визначення суми коштів, що будуть підлягати поверненню, а також надасть всю супутню інформацію. Просимо Вас уважно зазначати у бланку заяви контактні данні.

Оригінали документів у паперовій формі Ви можете направляти на поштову адресу нашого підприємства:  65026, м. Одеса, вул. Приморська, 47/1.

Для осіб, які бажають залишити суму коштів за невикористаний газ на особовому рахунку для його зарахування в рахунок платежів за газ в поточний та майбутні періоди, не має необхідності звертатися із будь-якою заявою. У випадку не надходження від Вас заяви до 31 травня 2020 року  – перерахунок буде виконано автоматично, а залишок коштів, за його наявності,  відображено на Вашому особовому рахунку.

Для споживачів, які в період з 01 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року, не здійснювали оплату за спожитий газ поза межами акції «Газовий запас», за цінами, встановленими відповідно до постанови КМУ від 19.10.2018 року, до умов укладеної Додаткової угоди до Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, вартість такого газу буде погашена за рахунок оплаченого Вами обсягу газового запасу.

Onine-чат для побутових споживачів

Години роботи: Пн - Пт 8.30 - 17.30