НАК «Нафтогаз України» знизив оптову січневу ціну на газ для населення з 5,50 грн/м³ до 4,65 грн/м³ (без урахування ПДВ, торгівельної націнки постачальника, та витрат на транспортування і розподіл (доставку)

НАК «Нафтогаз України» знизив оптову січневу ціну на газ для населення з 5,50 грн/м³ до 4,65 грн/м³  (без урахування ПДВ, торгівельної націнки постачальника, та витрат на транспортування і розподіл (доставку). 

Зниження ціни на газ обумовлено змінами у формуванні оптової ціни на газ для побутових споживачів, які передбачені  Постановою КМУ  № 17 від 24.01.2020 р.

       Відпускна  ціна природного газу для споживачів ТОВ «ОДЕСАГАЗ – ПОСТАЧАННЯ»  у січні так само змінилася та складає 5,87 грн/м³ (з урахуванням ПДВ, націнкою та транспортуванням).

Нова ціна автоматично діятиме для всіх побутових споживачів та релігійних організацій:   і тих, хто обрав квартальну (гарантовану) ціну, і для тих, хто вирішив платити за щомісячною ціною.

Також звертаємо Вашу увагу, що з 01 січня 2020 року, відповідно до постанови НКРЕКП від 07.10.2019 року № 2080,   в ціну природного газу, який поставляється ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» побутовим споживачам не входить тариф на послуги розподілу природного газу – АТ «Одесагаз».

Оплата вартості послуг з розподілу природного газу здійснюється споживачем на розрахунковий рахунок АТ «Одесагаз» на підставі окремого рахунку.

Так, в лютому споживач отримає два рахунки від ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» та АТ «Одесагаз».

Onine-чат для побутових споживачів

Години роботи: Пн - Пт 8.30 - 17.30