Розпочато акцію «Газовий запас» для споживачів м. Одеси та Одеської області

ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» повідомляє побутових споживачів, що ми приєдналися до акції НАК «Нафтогаз України» – «Газовий запас» та запускаємо програму закупівлі природного газу наперед для побутових споживачів міста Одеси та Одеської області.

Тепер, споживачі, які використовують природний газ для власних потреб та забезпечені індивідуальними лічильниками газу можуть передплатити необхідний обсяг газу на зимовий період за літньою ціною, на наступних умовах:

  • споживач має передплатити 100% вартості замовленого газу до 25.09.2019 року.
  • кінцевий строк подання заявки на замовлення обсягу газу на зимовий період – 25 вересня 2019 року;
  • період споживання замовленого та оплаченого споживачем газу – з 01.10.2019 по 31.03.2020 року.
  • загальний обсяг газу, який може замовити споживач не може перевищувати 25 тис.куб. метрів на один ЕІС – код (об’єкт) побутового споживача.
  • ціна за 1000 куб. метр зарезервованого газу для споживача складає 5995,53 грн..
  • вказана ціна не включає вартість послуг транспортування та розподілу природного газу. Данні послуги будуть сплачуватися на підставі рахунку у місяці споживання залежно від фактично спожитого обсягу газу та діючих тарифів у цьому місяці.

Вартість послуг транспортування та розподілу, може бути змінено за рішенням НКРЕКП України.

Участь споживачів у даному проекті здійснюється шляхом підписання додаткової угоди до Типового договору постачання природного газу та надання заяви із зазначенням обсягів, які заплановано зарезервувати, а також періоди його споживання.

Споживачі мають можливість самостійного заповнення документів та формування рахунків в особистому кабінеті на сайті ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧННЯ», або звернутися до найближчих дільниць Товариства для оформлення документів операторами. При оформленні документів споживач має надати оператору копії паспорту та ідентифікаційного номеру платника податків (ІПН).

З адресами розташування дільниць Товариства ви може ознайомитися у розділі Інформація для споживачів «Інформація щодо центрів обслуговування споживачів».

У разі самостійного формування документів споживач має особисто надати такі документи (підписана заява, додаткова угода, копії паспорта та ІПН, копії квитанції про оплату) на будь-яку дільницю Товариства.

Щодо коливання цін на природний газ та порядку відбору:

Якщо в період з 01.10.2019 по 31.03.2020 ціна на газ, передбачена постановою КМУ від 19.10.2018 № 867 в межах виконання постачальником спеціальних обов’язків (далі – ціна ПСО), буде нижчою, ніж ціна замовленого газу, споживач буде автоматично переведений на нижчу ціну.

При цьому, споживач буде отримувати рахунки за фактично спожитий газ за низькою ціною, які він має сплачувати у загальному порядку. Попередня оплата замовленого газу не зараховується як оплата за газ по ціні ПСО.

Обсяг газу, який поставлено за ціною ПСО, не враховується у обсяг замовленого газу в межах акції «Газовий запас».

Якщо по закінченню вказаного періоду у споживача залишається невикористаний обсяг газу, вартість такого обсягу газу повертається споживачеві на банківський рахунок за його заявою, поданою ним до 30.04.2020 року, або зараховується на особовий рахунок в наступні платежі за газ на загальних умовах або в попередні за наявності заборгованості, що утворилася в період з 01.10.2019 по 31.03.2020 р..

Звертаємо увагу!

Укладення даної додаткової угоди здійснюється виключно з власником об’єкту за умови належного оформлення особового рахунку споживача та укладеного договору постачання природного газу.

Споживач може замовити природний газ, виключно за відсутності поточної (або простроченої) заборгованості за попередні періоди (у споживача не має бути заборгованості станом на 01.09.2019р.).

Отримати інформацію про стан взаєморозрахунків з постачальником та рахунок на оплату можна в Особистому кабінеті споживача на офіційному сайті Постачальника або на будь-якій дільниці Товариства.

Дана акція не поширюється на:

  1. пільговиків та субсидіантів, згідно п. 16 р. 3 Правил постачання природного газу, оскільки надаються виключно в межах виконання Постачальником спеціальних обов’язків. Даний продукт не входить у спеціальні обов’язки постачальника.
  2. на споживачів, об’єкти яких не обладнані індивідуальними лічильниками газу (за нормою споживання та загально будинковими лічильниками).

Для належно відбору замовленого газу споживач зобов’язується щомісяця станом на 01 число місяця, а також станом на 01 жовтня поточного року та 01 квітня наступного року, повідомляти Оператора ГРМ до 05 числа місяця, показники лічильника для підтвердження фактично спожитого обсягу газу.

 Надавати показники лічильника необхідно:

Оператору газорозподільної мережі за телефонами.

Onine-чат для побутових споживачів

Години роботи: Пн - Пт 8.30 - 17.30