Щодо повернення споживачам частини невикористаних сум субсидій

З 01 травня 2017 року постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. N 300, внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848.

Після закінчення кожного опалювального сезону Постачальник природного газу розраховує та повертає до бюджету суму невикористаної споживачем субсидії, призначеної для відшкодування витрат на оплату природного газу, що використовується споживачем для індивідуального опалення.

Частина невикористаної суми субсидії, що еквівалентна 100 куб. метрів природного газу,перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».

Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта»здійснюється структурним підрозділом з питань соціального захисту населення.

Для отримання частини невикористаної субсидії, споживач має до 1 вересня поточного року особисто звернутися до обслуговуючого підрозділуз питань соціального захисту населення з відповідною заявою.

Onine-чат для побутових споживачів

Години роботи: Пн - Пт 8.30 - 17.30