ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» нагадує, що 01 жовтня розпочинається опалювальний сезон 2020 – 2021 років

ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» нагадує, що 01 жовтня розпочинається опалювальний сезон 2020 – 2021 років, а відповідно і зростають розміри платіжок за використаний природний газ.

З 01 жовтня ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» запроваджує оформлення реструктуризації простроченої заборгованості на обслуговуючих дільницях Товариства.  Адреси дільниць Товариства можна переглянути тут.

Відповідно до п. 4.10. Типового Договору, у разі виникнення у Споживача заборгованості з газопостачання, та наявності обґрунтованих підстав, Споживач має право звернутися до Постачальника із заявою про складення графіка погашення заборгованості на строк, що не перевищує 12 місяців.

Якщо у Вас наявна прострочена заборгованість за спожитий природний газ, Ви маєте можливість звернутися до своєї обслуговуючої дільниці та укласти договір реструктуризації заборгованості.

Перелік документів, необхідних для укладення договору реструктуризації:

  1. копія паспорту заявника;
  2. копія довідки про призначення ідентифікаційного номеру платника податків (РНОКПП);
  3. копія документів, що підтверджують право власності на об’єкт газопостачання;
  4. квитанція про сплату попереднього платежу (частини заборгованості). Розмір попереднього платежу має бути не менше 20% від суми заборгованості.

Звертаємо Вашу увагу, що Договір укладається виключно з особою, з якою укладено договір постачання та на ім’я якої відкрито особовий рахунок.

Onine-чат для побутових споживачів

Години роботи: Пн - Пт 8.30 - 17.30