ТОВ «ОДЕСАГАЗ – ПОСТАЧАННЯ»

25 січня 2017 р., м. Одеса — ТОВ «ОДЕСАГАЗ – ПОСТАЧАННЯ»  оприлюднило цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів,  установам та організаціям, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів та інших суб’єктів господарювання, які діятимуть з 1 лютого 2017 року.

Запропоновані ціни на природний газ диференційовані у залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з ТОВ «ОДЕСАГАЗ – ПОСТАЧАННЯ».

У порівнянні із цінами на січень цього року, у лютому 2017 року ціни збільшено на 16.8 – 21%.Таке підвищення зумовлено зростанням цін природного газу на європейському ринку та умовами комерційної пропозиції постачальників ТОВ «ОДЕСАГАЗ – ПОСТАЧАННЯ» з 1 лютого 2017 року можна ознайомитись на сайті.

Довідково. З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Onine-чат для побутових споживачів

Години роботи: Пн - Пт 8.30 - 17.30